Program partnerski DelayFix

Opóźniony, odwołany bądź zmieniony lot popsuł plany Twoich klientów? Chciałbyś im pomóc, ale nie wiesz jak? Poleć DelayFix swoim klientom i bądź spokojny, że ich sprawą zajmą się profesjonaliści!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Korzyści dla Partnerów

Dzięki współpracy z DelayFix będziesz informowany o lotach zakwalifikowanych do wypłaty odszkodowania. Sprawę Twoich klientów poprowadzą prawnicy specjalizujący się w prawie lotniczym – mamy doświadczonych ekspertów na pokładzie! Twój klient będzie mógł planować kolejną podróż dzięki odzyskanej rekompensacie. Jako nasz Partner otrzymasz prowizję za każdego Klienta, który podpisze z nami umowę.

Przygotujemy Ci dedykowaną witrynę, która posłuży do zgłaszania spraw Twoich klientów.

Skontaktujemy się z Twoim klientem i bezpłatnie zweryfikujemy jego problem lotniczy. W przypadku kwalifikacji lotu, dopełnimy wszystkich formalności i rozpoczniemy procedurę dochodzenia odszkodowania.

Za każdego klienta, który podpisze z nami umowę uzyskasz dodatkowy przychód.

Gwarantujemy wysoką jakość

Nasze doświadczenie i własny zespół prawników pozwalają odzyskiwać rekompensaty dla 97% naszych klientów. Współpraca z nami nie ogranicza możliwości korzystania z innych ubezpieczeń turystycznych oferowanych na rynku! Nasze wynagrodzenie pobierzemy tylko wtedy, gdy pasażer uzyska odszkodowanie od linii lotniczej. Współpracując z DelayFix nie narażasz swoich klientów na ryzyko ani dodatkowe koszty! Nasi Partnerzy uzyskują dodatkowy przychód w formie prowizji, która jest wypłacana po zawarciu umowy współpracy z ich klientem.

Kontakt

Naszym wspólnym celem jest niesienie pomocy pasażerom poszkodowanym przez linie lotnicze! Zostaw swój adres email, jeżeli chciałbyś poznać więcej szczegółów dotyczących współpracy.

Zostaw dane kontaktowe oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 24 H w dni robocze

Numer telefonu