36 nowych tras Ryanair na 2020!


Dobra wiadomość dla pasażerów. Najnowszy rozkład lotów Ryanaira na lato 2020 to aż 36 nowych tras.

Oznacza to, że Ryanair będzie obsługiwać łącznie 252 trasy. W nowym komunikacie firma przewiduje, że obsłuży w naszym kraju nawet 14,2 miliona pasażerów w ciągu roku. Poniżej prezentujemy propozycje przewoźnika na nadchodzący rok.


Katowice, Modlin, Gdańsk, Bydgoszcz, Kraków

Wśród nowych tras znalazły się m.in. połączenia: z Katowic do Brindisi, Bolonii, Katanii, Cork, Dortmundu, Goeteborga i Kijowa, a także Kraków-Palermo, Gdańsk-Odessa, Warszawa Modlin-Tel Awiw czy Bydgoszcz-Edynburg. Co ciekawe - z Katowic Ryanair poleci do Burgas dwa razy w tygodniu; w sumie na 20 trasach linia planuje przewieźć... 1,3 mln osób.


W sezonie letnim Ryanair z Modlina będzie latać do Pafos raz w tygodniu. Z podwarszawskiego lotniska przewoźnik w rozkładzie będzie mieć w sumie 51 tras; rocznie chce przewieźć 3,2 mln pasażerów.


Z Gdańska Ryanair będzie latać do Zadaru trzy razy w tygodniu. Z tego portu zaoferuje 29 kierunków, a rocznie planuje obsłużyć aż 1,6 mln podróżnych. 


Ciekawa rywalizacja Ryanair i Wizz Air

A więc wojna! Wielu obserwatorów zauważa, że do niedawna Katowice były kojarzone z bogatą ofertą Wizz Air, a Kraków należał przede wszystkim do linii Ryanair. Wygląda na to, że obie linie intensywnie zawalczą o klientów, może to oznaczać jedno - atrakcyjne ceny, dbałość o jakość usług, a to powinno cieszyć wszystkich pasażerów.

Odszkodowanie za opóźniony lot – samemu czy z pośrednikiem?Odszkodowanie za opóźniony lot –...

Odszkodowanie za odwołany lot – ile wynosi i kiedy jest sens się o nie ubiegać?

Odwołany lot może zepsuć każde wakacje – zarówno te, które zostały...