Przez opóźnienie lotu straciłeś ważne spotkanie? Zobacz, jak możemy Ci pomóc


Nagłe opóźnienie lotu ma realny wpływ na nasze plany. Wszyscy, którzy podróżują samolotem, z pewnością choć raz spotkali się z nieprzyjemną sytuacją opóźnienia lotu. Często te opóźnienia to tylko drobne niedogodności, jednak czasem mogą skutkować poważnymi problemami, takimi jak na przykład utrata ważnego spotkania biznesowego, konferencji, czy innego istotnego wydarzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy możemy liczyć na jakąkolwiek pomoc?

 

Prawa pasażera – czego możemy się spodziewać?

Większość osób nie jest w pełni świadoma swoich praw jako pasażerów linii lotniczych. W sytuacji, gdy lot zostaje opóźniony lub odwołany, przepisy Unii Europejskiej, zawarte w Rozporządzeniu (WE) nr 261/2004, przewidują odszkodowanie dla pasażerów. Kwota odszkodowania zależy od długości trasy i czasu opóźnienia, ale może dochodzić do 600 euro.

 

Jak możemy Ci pomóc?

Nasza firma specjalizuje się w pomocy pasażerom w dochodzeniu odszkodowań za opóźnione, odwołane lub przeciążone loty. Zdajemy sobie sprawę, że proces ten może być skomplikowany, a przepisy - niezrozumiałe dla przeciętnego podróżnika. Dlatego nasz zespół specjalistów podejmie się wszystkich formalności za Ciebie, umożliwiając Ci skupienie się na tym, co najważniejsze.

 

Fot. Spotkanie na które nie dostarłeś z powodu opóźnionego lotu.

 

Co robimy za Ciebie?

Podejmujemy się całego procesu dochodzenia odszkodowania – od zgłoszenia roszczenia do linii lotniczych, przez negocjacje, aż po ewentualne postępowanie sądowe. Nasz zespół ekspertów dokładnie zna przepisy i wie, jak efektywnie negocjować z liniami lotniczymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższe możliwe odszkodowanie za utracone przez Ciebie korzyści.

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli straciłeś ważne spotkanie z powodu opóźnienia lotu, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Zapewniamy Ci, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci uzyskać sprawiedliwość i odszkodowanie, na które zasługujesz. Pamiętaj, że Twoje prawa są ważne - nie pozwól, aby zostały one naruszone bez konsekwencji.

 

Co kryje się pod pojęciem niesfornego pasażera?

Ruch lotniczy powoli wraca do poziomu sprzed...

Różnice w prawach pasażerów w różnych krajach – co warto wiedzieć przed podróżą

Podróżowanie...