Mamy nową stronę! Zobacz nas w nowej odsłonie


Setki godzin przegadanych możliwości, tysiące minut pracy nad szczegółami, hektolitry kawy wypite podczas prac i niejednokrotne spory o ostateczny jej kształt. Tak w skrócie można opisać batalię, jaką stoczyliśmy, by otworzyć się dla Was z nowym – w nowej szacie graficznej i z nowym obliczem. W końcu jest! Z dumą przedstawiamy Wam naszą nową stronę internetową.

Dlaczego już nie OpóźnionySamolot.pl?
Chcemy wzlatywać na wyższy poziom, a do tego potrzebowaliśmy odświeżenia szaty graficznej. To jednak nie tylko zmian estetyczna, ale także jeszcze większa skuteczność działań i jeszcze więcej pracy wykonywanej dla Was. Jesteśmy marką spółki Passenger Rights i uważamy, że to nasi pasażerowie są najważniejsi. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z naszych działań, tym bardziej, że zmiana marki to także ruch w kierunku wejścia na zagraniczne rynki.

Co nowego?
Cała strona została oparta o nowy silnik, dzięki czemu będzie działała bez zakłóceń. Odszkodowania lotnicze to wciąż sól naszych działań i zrobimy wszystko, byście mogli wygrywać sprawy i odzyskiwać należne Wam pieniądze. W nowej odsłonie mamy do czynienia nie tylko z nową, odświeżoną stroną, ale także ze sprawniejszą komunikacją. Zadbaliśmy o nowy formularz, który zautomatyzuje składanie wniosków.

Działamy po staremu
Jednak nasze działanie się nie zmienia! Ty poświęcasz tylko chwilę na sprawdzeniu, czy Twój przypadek nadaje się do walki o rekompensatę. Wypełnij wniosek, załącz wszelkie potrzebne dokumenty i wyślij to nam przez Internet. My załatwimy za Ciebie resztę! Analizujemy Twój przypadek, wzywamy przewoźnika do zapłaty oraz, jeśli zachodzi taka potrzeba, składamy wniosek do sądu. Krok trzeci to już tylko rekompensata i Twoje dodatkowe fundusze na kolejne loty lub do wykorzystania tak, jak chcesz.

Korzystaj z nowych możliwości
Dowiedz się, jakie masz prawa. Fundacja Passenger Rights dba o to, by każdy z pasażerów był świadomy tego, czego może oczekiwać od przewoźnika. Pamiętaj, że już przy godzinnym opóźnieniu powinieneś otrzymać stosowną informację. Każde kolejne opóźnienie lub odwołanie lotu nakłada na linię lotniczą dodatkowych obowiązków: wydanie bonów na jedzenie, odszkodowania za lot lub zamiany lotu na inny. Masz swoje prawa i z nami możesz o nie walczyć. Odwiedź naszą nową witrynę - https://delayfix.com/pl/ - i przekonaj się, że nie jesteś sam. Pamiętaj, by zawsze śledzić dokładnie nasze aktualności i nie wahać się konsultować z nami. Jesteśmy tu, by Ci pomóc.

Łatwiejsza forma komunikacji
Dzięki otwarciu nowej strony internetowej możemy łatwiej wesprzeć Cię w walce o odszkodowanie. Uprościliśmy formularz komunikacyjny, postawiliśmy na jego automatyzację, ale dodatkowo wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni pod telefonem. Wszystko po to, byś odszkodowanie za opóźniony lot otrzymał dużo szybciej i dużo prościej. W każdej z zakładek prezentujemy Ci inny aspekt naszej działalności. Zerknij do regulaminu oraz na cennik i przekonaj się, ile możesz zyskać i na co możesz liczyć. W zakładce ‘Fundacja’ dowiesz się więcej o swoich prawach i o działalności Passenger Rights. Z kolei FAQ to najczęściej zadawane pytania, które mogą Ci się przydać. Nowa strona to przejrzystość działań i łatwość w znalezieniu informacji.

Kim jesteśmy?
Na naszej nowej stronie znajdziesz dane najlepszych specjalistów w zakresie prawa lotniczego, prawa międzynarodowego oraz prawa krajowego, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszelkie uzyskane od nas informacje będą wiążące. Staramy się udoskonalać naszą kadrę, a nowa strona wymiernie pomaga w ich prezentacji. Zaufaj nam, jak wiele tysięcy osób, które od czterech lat są z nami. Pamiętaj, że to Tobie należy się odszkodowanie czy rekompensata, którą my wspieramy. Nie miej wątpliwości przed dochodzeniem swoich praw. Twój odwołany lot to nie tylko Twój problem. Znając tę branżę, chcemy dotrzeć do każdego, który potrzebuje pomocy. Sami lubimy latać i wiemy, jak ważny jest spokojny lot i bezpieczne dotarcie do celu. Dlatego jesteśmy – w nowej odsłonie – specjalnie dla Was!

Overbooking i bumping, czyli jak linie lotnicze zarabiają na pasażerach

Zjawiska kryjące się pod angielskimi nazwami overbooking oraz bumping są...

Top 10. Najbardziej niezwykłe lotniska świata

Na świecie lata niemalże każdy. 200 tysięcy lotów dziennie, 20 tysięcy samolotów pasażerskich...